BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 6958106
nr 695 8106
Ljusstakar
2 par, Nysilver, höjd: 20
Kondition: slitage, skador, manschett saknas
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 maj 2011
kl 18:54:10
26/4 15:02:21
100 kr
2/5 16:15:51
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.